BT Construction - шаблон joomla Окна
Alçı Dekorasyon

Alçı Dekorasyon

By Super User
Nisan 25th, 2015
Gösterim: 6065

Alçı Dekorasyon ... Zerafetin duvarla buluştuğu an...

Geçtiğimiz yıllarda duvarlarda kullanılmayan alçı uygulamaları, günümüzde modern çizginin vazgeçilmezi olmuştur. Eskiden pürüzlü ve dengesiz bir duvar görüntüsü mevcutken,

alçı uygulamaları ile adeta berrak duvarlara sahip olabiliyoruz.

Üzerine sürülen boyanın güzelliği, ortama sağladığı temizlik hissi alçı dekorasyonun en önemli artıları.

Kullanım alanları :

Tuğla üzerine direk alçı sıva uygulaması.

Tuğla üzerine çimento esaslı kaba sıva yapılmışsa, bunun üzerine alçı sıva uygulaması.

Tuğla üzerine hem kaba, hem ince sıva yapılmışsa, bunun üzerine alçı sıva uygulaması.

Eskiden boyanmış duvar üzerine alçı sıva uygulaması.

Kısaca alçı sıvayı duvar üzerinde her aşamada uygulamak mümkündür. Eski sıvanın kazınmasına veya çıkarılmasına gerek kalmaz.

Alçı sıvanın en büyük özelliği tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmesidir.Bu yüzeyin üzerine rahatlıkla plastik, saten, silikonlu veya sentetik boya uygulanabilir. Alçı nefes alan bir malzemedir, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilir ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilir.

Yüksek değerlerde ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. İnsan teni ile aynı PH derecesine sahiptir. Toksik madde veya lif barındırmaz. Kokusuz, elektriği nötr olan ve işlenmesi sırasında çevreye dost bir malzemedir.

Dizayn Yapı Dekorasyon & İç Mimarlık alçı dekorasyon uygulamalarında ekonomik ve kalıcı çözümler sunuyor. Profesyonel kadrosu ile düşündüğünüzün ötesinde bir kaliteye sahip olmak size bir telefon kadar uzak. Bizi arayın, yeni dekorunuza ilk adımı atın..